应用下载

Veverky si v déčkozemi dělaly zásoby..
Veverky si v déčkozemi dělaly zásoby na zimu a omylem schovaly všechny dárky pro malé broučky. Pomůžeš mravenci Ententýkovi dárky najít a vrátit zpátky pod stromeček?
Zazpívejte si spolu se svými dětmi z..
Zazpívejte si spolu se svými dětmi známé i neznámé písničky. „Doktoři“ ze skupiny Chinaski vás naučí mnoho lidových a nově přezpívaných skladeb. Zaposlouchejte se do písniček nebo ..
Ropucha Růženka by se ráda uložila k..
Ropucha Růženka by se ráda uložila k zimnímu spánku, ale nechce to dělat hladová. Pomůžeš jí lovit cvrčky, mouchy, kobylky a pavouky? Jen pozor na čas, který zákeřně rychle utíká. ..
Kočička Mitzi a myška Maus pomáhají malým začátečníkům s německými slovíčky.
Kočička Mitzi a myška Maus pomáhají malým začátečníkům s německými slovíčky.
Zahrajte si arkanoid, s oblíbenými p..
Zahrajte si arkanoid, s oblíbenými postavičkami Studia Kamarád. Trefte všechna políčka a odkryjte tak svět postaviček Jů, Hele a Mufa.
Orchestr se chystá na večerní koncer..
Orchestr se chystá na večerní koncert, ale pořád se něco nedaří. Violistovi zmizely kalhoty, houslistka má vypelichaný smyčec – a dirigentovi se ztratila taktovka. Pomůžeš jim dát ..
Hugo a Lili Websterovi se ztratili v..
Hugo a Lili Websterovi se ztratili v hlubinách výtahové šachty. Pomůžeš jim dostat se ven, zpátky za maminkou a tatínkem? Čeká tě složitá cesta plná nástrah! Skákej po plošinkách, ..
Ve vesmíru je spousta smetí – úlomky..
Ve vesmíru je spousta smetí – úlomky družic a kousky raket. Létají na oběžné dráze a můžou ohrozit lodě s kosmonauty. Ale odvážný Kit všechno smetí uklidí! Pomůžeš mu? Přidej se k ..
Tvojí kapelu čeká focení pro věhlasn..
Tvojí kapelu čeká focení pro věhlasný hudební magazín. Popusť uzdu fantazie a nakombinuj svojí pětce ty nejšílenější outfity a nástroje, ať na plakátu září!
Přišla zima a ovečka Cestovatelka se..
Přišla zima a ovečka Cestovatelka se vydala na dobrodružnou výpravu. Stihne se vrátit do Vánoc? Pomoz ovečce překonat všechny nástrahy a doveď ji domů právě včas, aby uviděla rozsv..
Kamarádi z Déčka si vyrazili na výle..
Kamarádi z Déčka si vyrazili na výlet. Hned po vyplutí ale ztroskotali na tajemném ostrově, obývaném národem Kostrovanů. Princezna Prga to ale jen tak nenechá! Pomůžeš jí splnit vš..
Zahrajte si arkanoid, ve kterém se m..
Zahrajte si arkanoid, ve kterém se můžete setkat s oblíbenými postavami známých večerníčků. Zkuste si, kolik bodů a jaké bonusy vám nadělí Hurvínek, Rumcajs nebo Maxipes Fík.
Zlosyn Janáček nalákal Lindu do počí..
Zlosyn Janáček nalákal Lindu do počítače a tam ji uložil a zahesloval. Zachránit ji můžeš jenom ty. Vrhni se do dobrodružství mezi soubory, ale dej si pozor na zákeřné viry! Hra na..
Albert, Kari a Lubo se ve staré kniz..
Albert, Kari a Lubo se ve staré knize dočtou, kde je schovaný poklad krále Xupotla, tajemného aztéckého vládce. Hned se vypraví do chrámu, aby ho získali, ale Albert a Lubem padnou..
Nela má fůru kamarádů a chce je nauč..
Nela má fůru kamarádů a chce je naučit něco ze znakového jazyka, který výborně umí. Víš třeba, jak se ve znakovém jazyce řekne "talíř", nebo "kytka"? Zkus se to naučit s Nelou! (Př..
Mýval, prasátko, pejsek a další zvíř..
Mýval, prasátko, pejsek a další zvířátka potřebují, aby je někdo ošetřil a nakrmil. Co asi snědl had? A proč se mýval tak mračí? Vstup do Zvěřince a pomoz všem, kteří to potřebují...
Hejna ptáčat jsou připravena opustit..
Hejna ptáčat jsou připravena opustit svá hnízda. Potřebují ale tvoji pomoc. Proveď co nejvíce z nich přes nástrahy prvního letu ve hře k pořadu ČT Déčko, Frnk z hnízda.
Pojďte si na něco našetřit. Ámos ze ..
Pojďte si na něco našetřit. Ámos ze vzdělávacího pořadu Bankovkovi vám na to půjčí super prasátko. Prasátko, které bude doslova ztělesněním vašich úspor: S každou částkou, kterou u..
Vánoce nemusí být vyloženě bílé. Tad..
Vánoce nemusí být vyloženě bílé. Tady jim můžete dát barvu, jakou chcete. V našich omalovánkách z pískoviště se na vás těší oblíbení zvířecí hrdinové: hroch, lev, slon, zebra a žir..
Michal ti ukáže, co znamená být pošt..
Michal ti ukáže, co znamená být poštovním doručovatelem. Dokážeš rozvézt všechny balíčky a dodržet při tom pravidla bezpečného provozu?
Otestuj svou paměť a najdi všechny p..
Otestuj svou paměť a najdi všechny páry v pexesu! Díky různým stupňům náročnosti si každý může vybrat svou verzi hry, která prověří schopnost pamatovat si, kde se který obrázek nac..
Kouzelný výtah naučí vaše děti hravo..
Kouzelný výtah naučí vaše děti hravou formou počítat. Spolu s ním a Michalem Nesvadbou budou prozkoumávat Kouzelný dům a v každém patře krmit hladová zvířata. Na Kouzelné půdě se p..
Znáte dobře český svět umění? Víte, ..
Znáte dobře český svět umění? Víte, co všechno se stalo ve 20. století? Kdy vyšla jaká kniha, film nebo hudební album? Že je to hračka? Tak vyzkoušejte, jestli dokážete seřadit kar..
Čeká je mexická párty, babičiny naro..
Čeká je mexická párty, babičiny narozeniny i piknikpomoz našim postavičkám hodit se do gala. Zvolit vhodný outfit může být hračka. Co na to řekne naše módní policie? Vyber vhodné č..
Vytvoř si společně s pejskem Huberte..
Vytvoř si společně s pejskem Hubertem vlastní les a pojď sledovat, tak se to tam hemží! Až se tam nastěhují zvířátka, o každém se můžeš dozvědět spousta zajímavých informací.