基本信息

更新日期:
版本:
1.0
大小:
33.1 MB
类型:
商务
平台:
iOS
评分:
发布日期:
2024-04-04
价格:
免费
开发者:

Best Aroma Shop应用截图

【图】Best Aroma Shop(截图1)【图】Best Aroma Shop(截图2)

Best Aroma Shop应用简介

Best Aroma Shop, kaliteli kahve deneyimini misafirlerine en kolay ve keyifli şekilde ulaştırmak amacıyla tasarlanmış bir mobil uygulamadır. Nitelikli kahve çeşitlerimizi müşterilerimize ulaştırmak ve onların kahve tutkularını en iyi şekilde karşılamak için sunduğumuz yenilikçi özelliklerle doludur.

Uygulamamız, kahve severler için bir dizi avantaj sunmaktadır. Kahve aboneliği seçeneğiyle müşterilerimiz, en sevdikleri kahve çeşitlerini düzenli olarak kapılarında bulabilirler. Ayrıca, Best Aroma Puan sistemi ile müşterilerimize sadakatlerini ödüllendiriyor ve her alışverişlerinde puanlar kazanmalarını sağlıyoruz.

Gel-al özelliği sayesinde, müşterilerimiz istedikleri zaman ve istedikleri yerden siparişlerini verebilirler. Hazırlanması için bekleme süresi olmadan, siparişleri hemen hazır hale getirilir ve Best Aroma Shop’larımızdan alıp gitme kolaylığıyla kahve keyiflerine devam edebilirler.

类似Best Aroma Shop应用

Amsterdam Coffee Shop'ta hızlıca öde..
Amsterdam Coffee Shop'ta hızlıca ödeme yapın ve ödeme yaptığınız ürünü indirimli olarak alın ve evinize sipariş verin.
Amsterdam Coffee Shop'ta hızlıca öde..
Amsterdam Coffee Shop'ta hızlıca ödeme yapın ve ödeme yaptığınız ürünü indirimli olarak alın ve evinize sipariş verin.
Best Aroma Shop, kaliteli kahve dene..
Best Aroma Shop, kaliteli kahve deneyimini misafirlerine en kolay ve keyifli şekilde ulaştırmak amacıyla tasarlanmış bir mobil uygulamadır. Nitelikli kahve çeşitlerimizi müşteriler..

Best Aroma Shop应用下载

苹果商店应用官网