基本信息

更新日期:
版本:
1.0
大小:
195.0 MB
类型:
生活
平台:
iOS
评分:
发布日期:
2023-11-16
价格:
免费
开发者:

AyConnect应用截图

【图】AyConnect(截图1)【图】AyConnect(截图2)

AyConnect应用简介

Ayconnect Mobil uygulamasına hoş geldiniz! Cep telefonunuza indireceğiniz bu uygulama sayesinde tüpünüzle bağlantılı tüm Aygaz cihazlarına uzaktan erişim sağlayabilir böylece güvenlikle ilgili aklınızda kalan tüm soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Uzaktan cihazlarınızı rahatlıkla yönetebileceğiniz bu uygulamayı IOS cihazlarınıza ücretsiz indirerek, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra cihaz kurulum adımlarını takip ederek kolaylıkla telefonunuza entegre edebilirsiniz.

Kurulumu tamamlanan cihazlar ‘’Cihazlar’ kısmında yer alır. Bilgilerini görmek istediğiniz cihazın üzerine dokunarak tüm bilgilere erişim sağlayabilirsiniz. Kurulum aşaması 10 dakika içerisinde tamamlanmadığı takdirde cihaz uyku moduna dönebilir. Uyandırmak için ön kısımda bulunan güç tuşuna basarak işlemlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Akıllı tartıda bulunan Wi-Fi modu ile ister telefonunuzu bulunduğunuz ortamda olan herhangi bir Wi-Fi ağına bağlayarak kullanabilir isterseniz de telefonunuz üzerinden bağlanarak Bluetooth üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Aygaz Akıllı Tartı ile tüpünüzün içinde kalan gaz miktarının oranını cihazınızın üzerinden ya da Ayconnect uygulamasından kolayca takip edebilirsiniz.

Kurulumu yapıp tüm adımları tamamladıysanız, şimdi arkanıza yaslanın ve Ayconnect Mobil ile oturduğunuz yerden cihazlarınızı yönetmenin tadını çıkarın!

类似AyConnect应用

Aygaz Doğal Gaz Mobil Uygulaması ile..
Aygaz Doğal Gaz Mobil Uygulaması ile, - LNG tank seviyelerinizi istediğiniz her an görüntüleyebilirsiniz. - Seviyeniz kritik düzeye geldiğinde haberdar olabilirsiniz. - Teknik ve f..
Dengeli ve mineralli yapısıyla vücud..
Dengeli ve mineralli yapısıyla vücudunuzun eşsiz dengesini korumaya yardımcı olan Pürsu’nun yeni mobil uygulamasını indirerek, dilediğiniz Pürsu ürününü inceleyebilir ve istediğini..
Ayconnect Mobil uygulamasına hoş gel..
Ayconnect Mobil uygulamasına hoş geldiniz! Cep telefonunuza indireceğiniz bu uygulama sayesinde tüpünüzle bağlantılı tüm Aygaz cihazlarına uzaktan erişim sağlayabilir böylece güven..

AyConnect应用下载

苹果商店应用官网