基本信息

更新日期:
版本:
1.0
大小:
80.8 MB
类型:
休闲
平台:
iOS
评分:
发布日期:
2022-12-15
价格:
免费
开发者:

Co je rychlejší?游戏截图

【图】Co je rychlejší?(截图1)【图】Co je rychlejší?(截图2)

Co je rychlejší?游戏简介

Víš, jak rychle běhá gepard? A jak rychle letí letadlo? A víš co je úplně nejrychlejší ve vesmíru? Že je to hračka? Tak to vyzkoušej! Dokážeš seřadit karty podle rychlosti toho, co je na obrázku?

类似Co je rychlejší?游戏

Tablexia is a modern educational app..
Tablexia is a modern educational application aiming to support the development of cognitive abilities. It is designed primarily for children with dyslexia in secondary schools. It ..
点击去摧毁导弹与战斗飞机
透过点击把导弹和战机都打下来. 这玩法够简单了吧! 希望你喜欢这款考验反应能力的游戏! *免费游戏 *通过游戏中心与朋友比较最高得分 *可以透过社交媒体分享你的最佳成绩
动画着色书
这个游戏是动画着色书。 卡通风格的免费填色书适合每个人。 花时间与全家人一起玩简单有趣的游戏。 游戏有着色运输,动物和其他。
拼凑色彩!
是时候玩水彩拼图了! 尝试将有色水从玻璃杯中分离出来,直到所有颜色都相同为止。 一个具有挑战性且令人放松的游戏,可以锻炼您的大脑! 怎么玩: -混合颜色,然后倒水,然后选择任何玻璃杯将水倒入另一玻璃杯中。 规则是,仅当您坚持相同的颜色并且玻璃杯中有足够的空间时,才能填充水。 -尽量不要卡住-但请放心,您可以随时补充关卡并重新开始玩游戏。 强调: -用一根手指..
Nová aplikace pro všechny kamínkáře ..
Nová aplikace pro všechny kamínkáře je TADY! Založ si svůj profil na STONEE.CZ a sleduj své kamínky, jak cestují po celém světě. Pomocí naší aplikace budeš dostávat vždy oznámení, ..
装扮有趣和烹饪游戏
领养可爱的兔子朋友,并帮助她长大,照顾她,打扮她,装饰她的甜蜜房子,画动物,烹饪美味的食物,并使她成为兔子游戏中最可爱的女孩。布置您可爱的兔子朋友的风格,并进行多项活动和游戏,以使您的宠物忙碌。在房屋装饰兔子游戏中,您不会感到无聊。因此,让我们进入时尚和家庭装饰游戏,为可爱的小兔子提供最佳外观,并执行不同的任务来打扫房子。兔子兔子游戏一定会让您在她梦想中的家..
Zazpívejte si spolu se svými dětmi z..
Zazpívejte si spolu se svými dětmi známé i neznámé písničky. „Doktoři“ ze skupiny Chinaski vás naučí mnoho lidových a nově přezpívaných skladeb. Zaposlouchejte se do písniček nebo ..
České večerníčky znají v mnoha zemíc..
České večerníčky znají v mnoha zemích světa. Kam všude se ještě podívají? To je na tobě. Pomož jim sbalit věci do zavazadel tak, aby se tam vešlo všechno. Stihneš to?
Rumcajs. První český večerníček, kte..
Rumcajs. První český večerníček, který byl odvysílán barevně. Dej mu barvy i tyv našich omalovánkách. Oblíbení hrdinové z lesa Řáholce na tebe čekají ve 4 různých obrázcích.
Zahrajte si arkanoid, ve kterém se m..
Zahrajte si arkanoid, ve kterém se můžete setkat s oblíbenými postavami známých večerníčků. Zkuste si, kolik bodů a jaké bonusy vám nadělí Hurvínek, Rumcajs nebo Maxipes Fík.
Michal má dnes narozeniny a těší se ..
Michal má dnes narozeniny a těší se na dort. Zároveň se ale taky trochu bojí: Co když na něj jeho kamarádi zapomněli?! Pomoz mu prožít den plný dobrodružství a rozhodni, jak se bud..
František s Fanynkou se ve svém fanf..
František s Fanynkou se ve svém fanfárovském domečku připravují na Vánoce. Pomoz jim ozdobit stromeček, zapálit svíčky a vyrobit salát! A potom si společně můžete postavit sněhulák..
Zahrajte si arkanoid, ve kterém se m..
Zahrajte si arkanoid, ve kterém se můžete setkat s oblíbenými postavami známých večerníčků. Zkuste si, kolik bodů a jaké bonusy vám nadělí Hurvínek, Rumcajs nebo Maxipes Fík.
Tvojí kapelu čeká focení pro věhlasn..
Tvojí kapelu čeká focení pro věhlasný hudební magazín. Popusť uzdu fantazie a nakombinuj svojí pětce ty nejšílenější outfity a nástroje, ať na plakátu září!
Znáte dobře český svět umění? Víte, ..
Znáte dobře český svět umění? Víte, co všechno se stalo ve 20. století? Kdy vyšla jaká kniha, film nebo hudební album? Že je to hračka? Tak vyzkoušejte, jestli dokážete seřadit kar..
Kočička Mitzi a myška Maus pomáhají malým začátečníkům s německými slovíčky.
Kočička Mitzi a myška Maus pomáhají malým začátečníkům s německými slovíčky.
Kamarádi z Déčka si vyrazili na výle..
Kamarádi z Déčka si vyrazili na výlet. Hned po vyplutí ale ztroskotali na tajemném ostrově, obývaném národem Kostrovanů. Princezna Prga to ale jen tak nenechá! Pomůžeš jí splnit vš..
Jak se to mohlo stát!? Stromděd Poča..
Jak se to mohlo stát!? Stromděd Počas přišel ovšechny listy přírodní moudrosti ana Déčku zavládl chaos– chvilku svítí sluníčko, pak třískají hromy ablesky alije jako zkonve. Vítr r..
Vyber si jednu z rostlinek a začni r..
Vyber si jednu z rostlinek a začni růst. Sbírej bonusy a hlavně se vyhýbej ostatním rostlinkám na hrací ploše. Vydržíš růst déle než tví kamarádi?
Ovečky se zatoulaly daleko od domova..
Ovečky se zatoulaly daleko od domova. Všechny ukazatele, které vedou do Déčka jsou úplně zpřeházené! No jo, ale co budou teď ovečky dělat? Samy domů netrefí. Naštěstí je tu ovečka ..

Co je rychlejší?游戏下载

苹果商店游戏官网