基本信息

更新日期:
版本:
5.4.9
大小:
46.5 MB
类型:
新闻
平台:
iOS
评分:
发布日期:
2020-01-16
价格:
免费
开发者:

应用更新

Opravy drobných chyb

Týdeník Respekt应用截图

【图】Týdeník Respekt(截图1)【图】Týdeník Respekt(截图2)【图】Týdeník Respekt(截图3)

Týdeník Respekt应用简介

Zcela nová aplikace týdeníku Respekt.

• Čtení na každý den. V aplikaci nově najdete veškeré aktuální texty jako na Respekt.cz. Stejně tak archiv vydání včetně speciálů Respektu.
• Každý čtenář si může prolistovat vydání ještě před jeho zakoupením či předplacením.
• Pondělní vydání Respektu si můžete číst s předstihem už v neděli ve 12 hodin.
• Můžete také poslouchat audioverze vybraných textů, které načítají profesionálové z Audiotéky.
• Texty obohacujeme o fotogalerie, videa a podcasty.
• Aplikace je mnohem úspornější a rychlejší. Už nemusíte čekat na stažení vydání.
• Články můžete sdílet, jak jste ve svém zařízení zvyklí. Také si je můžete ukládat do záložek, které jsou synchronizované s vašimi uloženými články na Respekt.cz.
• Aplikace nově nabízí noční režim. Samozřejmostí je zvětšování/zmenšování písma.

Děkujeme za vaši dosavadní přízeň a připomínky, které jsme se snažili co nejvíce zapracovat do této verze aplikace. Budeme rádi, když budete naši aplikaci hodnotit a psát k ní recenze. Aplikaci budeme v následujících týdnech ještě dolaďovat, prosíme tedy o shovívavost, když nebude vše fungovat zcela bezchybně. Pokud budete potřebovat naši konzultaci nebo máte k aplikaci jakoukoli připomínku, napište nám na digital@respekt.cz.

Aplikace je dostupná pro iOS ve verzích 10.3 a výše. Bohužel není v našich možnostech podporovat zastaralé verze operačních systémů. Pokud by se vás tato změna dotkla a nebude na vašem zařízení možné aplikaci aktualizovat a používat, napište prosím tuto informaci na predplatne@economia.cz. Nabídneme vám kompenzaci.

••••
An iPad and iPhone version of the Respekt magazine.
Czech language only.
••••


Respekt je možné kupovat po jednotlivých vydáních, anebo prostřednictvím předplatného. Předplatit časopis je možné na jeden měsíc nebo na jeden rok.

Ceny za jednotlivá čísla i předplatné jsou uvedeny na formuláři při nákupu. Platba je vždy odepsána ihned po potvrzení nákupu z účtu iTunes prostřednictvím platební metody zadané uživatelem na účtu iTunes.

Roční i měsíční předplatné se vždy automaticky obnovuje, pokud automatické obnovení nevypnete nejpozději 24 hodin před vypršením předplatného.

Platba za automatické obnovení bude odepsána z účtu iTunes vždy 24 hodin před vypršením předplatného, a to za stejnou cenu jako při původní platbě.
Automatické prodlužování předplatného můžete vypnout v nastavení uživatelského účtu ihned po nákupu předplatného. Předplatné není možné zrušit během doby jeho trvání.

Podmínky používání a nakládání s osobními údaji jsou dostupné na www.respekt.cz.

类似Týdeník Respekt应用

Aplikácia slúži na pohodlné a prakti..
Aplikácia slúži na pohodlné a praktické čítanie článkov Denníka N vo vašom smartfóne. Ponúka: - rýchle načítanie článkov bez reklamy - osobnú titulnú stránku Odoberané s najnovšími..
该应用程序允许在您的移动设备上方便实用地阅读期刊N篇文章。报价: -为N俱乐部内的朋友解锁文章 -无需广告即可快速加载文章 -设置个人首页,其中包含您感兴趣的作者和主题圈的最新..
该应用程序允许在您的移动设备上方便实用地阅读期刊N篇文章。报价: -为N俱乐部内的朋友解锁文章 -无需广告即可快速加载文章 -设置个人首页,其中包含您感兴趣的作者和主题圈的最新文章 -保存与Web同步的文章供以后阅读 (也可能脱机) -通知期刊N的有趣或重要文章,可选择单独设置 -搜索 -具有设置字体大小选项的明暗模式 该应用程序本身是免费提供的,但完整版本..
Funkce: - Sledujte živé vysílání zpr..
Funkce: - Sledujte živé vysílání zpravodajského kanálu ČT24 - Prostřednictvím notifikací se nechte upozornit na aktuální dění - Rychlý přehled článků okamžitě na dosah - Články jso..
Ekonomické i politické zprávy, nejno..
Ekonomické i politické zprávy, nejnovější události, novinky ze světa byznysu, financí, burzovních zpráv a kurzů měn. Aktuální informace čtěte v aplikaci E15. V přehledném a aktrakt..
Deník Lidové noviny vpodobě pro iPad..
Deník Lidové noviny vpodobě pro iPad, iPhone a iPod touch vám přináší vše, co znáte ztištěné verze, i mnoho věcí navíc Deník není webovým zpravodajstvím přinášejícím rychlé aktuáln..
Zpravodajská aplikace Deník.cz přiná..
Zpravodajská aplikace Deník.cz přináší nejnovější informace o tom, co se vás skutečně týká. Ať už jde o blížící se bouřky, kulturní dění ve vašem městě, příběhy ze sousedství nebo ..
iPad和iPhone的经济学家 ( 适用于iPad和iPhone的Ekonom-仅限捷克语 ( 《经济学人》 (The Economist) 是捷克市场上最广泛阅读的《经济学..
iPad和iPhone的经济学家 ( 适用于iPad和iPhone的Ekonom-仅限捷克语 ( 《经济学人》 (The Economist) 是捷克市场上最广泛阅读的《经济学人》 (Economist) 也将其电子内容引入了iPad平板电脑和iPhone智能手机。 使用适用于iPad和iPhone的Ekonom应用程序,您可以获得: -在您的移动设备上的每..
Názorový Týdeník Echo navazuje na ne..
Názorový Týdeník Echo navazuje na nezávislý internetový deník Echo24.cz, který začal vycházet v březnu 2014. Týdeník Echo se bude soustředit na analýzy a komentáře nejdůležitějších..
Nejnovější zprávy, rozhovory Prostor..
Nejnovější zprávy, rozhovory Prostor X, názory, komentáře a glosy přináší aplikace Reflex. Aplikace každý den provází aktuálním domácím i světovým děním. Na jednom místě najdete mn..
Zprávy, celebrity, aktuální kauzy, s..
Zprávy, celebrity, aktuální kauzy, sport, videa, obsáhlé fotogalerie. To vše nabízí aplikace Blesk. Aplikace přináší kompletní zpravodajství, k dispozici jsou zprávy z domova i ze ..
Zcela nová aplikace týdeníku Respekt..
Zcela nová aplikace týdeníku Respekt. • Čtení na každý den. V aplikaci nově najdete veškeré aktuální texty jako na Respekt.cz. Stejně tak archiv vydání včetně speciálů Respektu. • ..

Týdeník Respekt应用下载

苹果商店应用官网