基本信息

更新日期:
版本:
2.2.9
大小:
55.4 MB
类型:
教育
平台:
iOS
评分:
发布日期:
2023-11-17
价格:
免费
开发者:

应用更新

Cześć! Usprawniliśmy działanie LingoMouse :) * Poprawiliśmy układ i responsywność aplikacji (na tablecie) * Zmodyfikowaliśmy quiz wielokrotnego wyboru, aby był bardziej wymagający * Dodaliśmy nowy przycisk (poniżej 'Ciekawostek'), dzięki któremu możesz teraz kontrolować prędkość czytania * Poprawiliśmy układ, kolory i czytelność wskazówek. I wiele innych rzeczy... Dziękujemy za wszystkie pomysły i opinie. Doceniamy to! Chcesz się z nami czymś podzielić? Daj nam znać pod adresem: hello@lingomouse.net

LingoMouse应用截图

【图】LingoMouse(截图1)【图】LingoMouse(截图2)

LingoMouse应用简介

Czy kiedykolwiek marzyłeś o zamówieniu pizzy po włosku? A może chciałbyś przespacerować się paryską ulicą Champs-Élysées, słuchając wokół pięknego języka francuskiego? Przyjazna pogawędka po niemiecku? A może chcesz oglądać filmy w różnych językach bez napisów?

Bez względu na to, jaki masz cel, Lingomouse jest tutaj, aby pomóc Ci go osiągnąć!

Aplikacja została zaprojektowana przez grupę lingwistów i native speakerów każdego języka, aby nauka stała się dla Ciebie czystą przyjemnością. Możesz uczyć się i doskonalić swoje słownictwo, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Lingomouse będzie zawsze pod ręką, aby Cię zmotywować lub pokazać Ci Twoje postępy.

Nasze materiały są oparte na metodzie Spaced-Repetition, czyli powtórek słówek, które nasz system sam Ci podsuwa tak, abyś zapamiętał je długotrwale. To moment, abyś przestał się martwić żmudnym przygotowywaniem materiałów, porządkowaniem notatek czy fiszek.

Rozpocznij swoją przygodę i dołącz do nas już teraz, aby uczyć się hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego, koreańskiego, holenderskiego i japońskiego, a w najbliższej przyszłości pojawi się więcej kursów językowych.

Jak Ci się podoba LingoMouse? Co powiesz na wypróbowanie LingoMouse Premium? Ucz się jeszcze szybciej i przyjemniej dzięki dodatkowym bonusom, takim jak nagrania z native speakerami, przydatnymi wskazówkami, które pomogą Ci łatwo zapamiętać to, czego się uczysz, a także odblokuj kolejne poziomy nauki!

Jeśli zechcesz spróbować, płatność zostanie pobrana z Twojego konta Apple po potwierdzeniu zakupu. W zależności od wybranej długości subskrypcji, płatność będzie pobierana co miesiąc lub wcześniej na konto 24 godziny przed zakończeniem bieżącej subskrypcji. W przypadku wybrania subskrypcji dożywotniej opłata zostanie pobrana tylko raz. Automatyczne odnawianie subskrypcji możesz wyłączyć w dowolnym momencie w ustawieniach w sklepie App Store.

Term of use: https://instytutlingwistyki.pl/lingomouse-terms-of-use/
Privacy Policy: https://instytutlingwistyki.pl/lingomouse-privacy-policy/

Zespół Lingomouse

类似LingoMouse应用

Z aplikacją mobilną eTutor nauka jęz..
Z aplikacją mobilną eTutor nauka języka angielskiego będzie jeszcze szybsza i przyjemniejsza! Aplikacja mobilna eTutor służy do efektywnej nauki języka angielskiego i niemieckiego...
Have you ever managed to pay attenti..
Have you ever managed to pay attention for a whole 45- or 90- minute lesson in a language school? How much do you already forget between your once-a-week classes at a traditional s..
Aplikacja Urzekająca została stworzo..
Aplikacja Urzekająca została stworzona dla kobiet przez kobiety. Narodziła się z potrzeby serca, by łączyć kobiety, które chcą odkrywać swoją wartość Córki Króla. To przestrzeń do ..
Vagaru zostało stworzone dla wszystk..
Vagaru zostało stworzone dla wszystkich, którzy chcą raz na zawsze opanować angielski, przełamać barierę językową i zacząć swobodnie mówić w języku angielskim. Aplikacja powstała w..
Po 50 Godzinach Samodzielnego Trenin..
Po 50 Godzinach Samodzielnego Treningu z naszym kursem i aplikacją będziesz swobodnie rozmawiać używając: - 1000 najważniejszych słów - 6 najważniejszych czasów - 100% treningu mów..
为懒惰和没有时间的人有效的语言学习-检查Fitties的抽认卡®: -顺便学习-使用您在通勤期间失去的时间 -用语音或键盘在手机中创建自己的抽认卡 -单词你会记得更好,因为你使..
为懒惰和没有时间的人有效的语言学习-检查Fitties的抽认卡®: -顺便学习-使用您在通勤期间失去的时间 -用语音或键盘在手机中创建自己的抽认卡 -单词你会记得更好,因为你使用几种感官 (抽认卡有MP3录音,图片,重写) -您正在使用500.000人社区创建的抽认卡-超过17.600.000抽认卡 (英语,德语,西班牙语,法语,挪威语,意大利语,俄语,瑞典..
英语,日语和其他
通过超级记忆语言课程你将学到: •比传统记忆法更快, 可以记住超过95%的学习内容 •根据你的个人学习计划对你的水平和进度进行调整 •跟母语使用者的录音练习你的发音直到你认为完美 •在线和离线, 在你的手机、平板和电脑 – 你的学习进度在连网条件下实现所有平台自动同步 •大量不同范围的已发布的课程以及创建自我学习材料的可能性 •通过选项包括语音识别和合成 我..
Czy kiedykolwiek marzyłeś o zamówien..
Czy kiedykolwiek marzyłeś o zamówieniu pizzy po włosku? A może chciałbyś przespacerować się paryską ulicą Champs-Élysées, słuchając wokół pięknego języka francuskiego? Przyjazna po..

LingoMouse应用下载

苹果商店应用官网