基本信息

更新日期:
版本:
1.0
大小:
30.2 MB
类型:
教育
平台:
iOS
评分:
发布日期:
2022-03-22
价格:
免费
开发者:

Yeni Kocaelispor应用截图

【图】Yeni Kocaelispor(截图1)【图】Yeni Kocaelispor(截图2)

Yeni Kocaelispor应用简介

Yeni Kocaelispor Futbol Okulu Veli ve Öğrenci Takip Sistemi

类似Yeni Kocaelispor应用

Çocuk Kasabası Butik Anaokulunun Ayr..
Çocuk Kasabası Butik Anaokulunun Ayrıcalıklı Dünyasına Hoşgeldiniz. - Veli Girişi yaparak çocuğunuz ile ilgili gün sonu formlarını inceleyebilir. - Ders Programını görüntüleyebilir..
Bu program eğitim kurumlarında hızla..
Bu program eğitim kurumlarında hızla yaygınlaşan "Akıllı Tahtalar" için geliştirilmiştir. Akıllı tahta bilgisayarlarının uzaktan yönetimi ve akıllı tahta kilit özelliğinin yanında,..
Bu uygulama Cep telefonu ile yoklama..
Bu uygulama Cep telefonu ile yoklama takibi yapmanıza imkan sağlamaktadır. Uygulamanın aktif olması için aktivasyon kodunun Aktivasyon bölümünden cihazınıza girmeniz gerekmektedir...
"4D+ Hayvanlar Canlanıyor" AR-Artırı..
"4D+ Hayvanlar Canlanıyor" AR-Artırılmış Gerçeklik Uygulaması Uygulama içindeki etkinlikler, "Keşfet, Boya / Bozyap, Eğlen, Canlandır, Foto Çek ve Paylaş" başlıklı, altı bölümden o..
Hac ve Umre nasıl yapılır? Farzları ..
Hac ve Umre nasıl yapılır? Farzları ve Sünnetleri nelerdir? Hac ile ilgili terimler, Say nedir? Tavaf nedir? vb. bilgileri bulabileceğiniz Hac ve Umreye gitmeden rehber olarak kull..
Yeni Kocaelispor Futbol Okulu Veli ve Öğrenci Takip Sistemi
Yeni Kocaelispor Futbol Okulu Veli ve Öğrenci Takip Sistemi
Bu uygulama Spor okullarının yönetim..
Bu uygulama Spor okullarının yönetimini kolaylaştırmak, zaman kaybını önlemek ve verimliliği artırmak adına tasarlanmış bir uygulamadır.Bu uygulamanın kullanılması ile öğrenci taki..
Kale Kimya uygulaması, mevcut portfö..
Kale Kimya uygulaması, mevcut portföydeki hammaddelerin güncel teknik dökümanlarına ve güncel verilerine kolaylıkla ulaşılması için tasarlanmıştır. Ürün adı veya kimyasal isimle ar..
Performans Dergilerini daha yakından..
Performans Dergilerini daha yakından takip edebilmek, ruminant ve hayvancılık sektörleri ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilmek ve dergilerimize telefonlarınızdan da kolayca u..

Yeni Kocaelispor应用下载

苹果商店应用官网