基本信息

更新日期:
版本:
1.0
大小:
23.1 MB
类型:
购物
平台:
iOS
评分:
发布日期:
2022-02-15
价格:
免费
开发者:

Odyobilişim ETicaret Paketleri应用截图

【图】Odyobilişim ETicaret Paketleri(截图1)【图】Odyobilişim ETicaret Paketleri(截图2)

Odyobilişim ETicaret Paketleri应用简介

2009 yılında yazılım geliştirme alanında bir çok ünlü marka ve kurumsal firmaya özel yazılım çözümleri üretmeye başlayan firmamız profesyonel ve dinamik ekibi ile 2013 yılında %100 Yerli E-Ticaret Paketleri geliştirerek kolay kullanım, hız , gelişmiş özellikler ve ekonomik fiyatları bir arada sunarak kısa sürede geniş bir kitleye hitap etmeyi başarmıştır.

Misyonumuz
İş ortaklarımıza e-ticaret ve seo çözümleri sunmak, yüksek rekabete dayalı e-ticaret sektöründe teknik bilgi gerektiren konularda zaman kaybetmelerini önleyerek, kullanım amaç ve sektörlerine uygun gelişmiş çözümler üretmektir.

Vizyonumuz
Türkiye ‘de tamamen yerli yazılım geliştirici firmalardan biri olarak, ekonomik ve adil fiyat politakımızın devamı ile çok daha geniş kitlelere ulaşıp, hizmet kalitemiz ve pazar payımızı arttırmak, sürekli gelişen, geliştiren ve araştıran bir firma olmaktır.

Değerlerimiz
Gerçek memnuniyet sağlamak için her zaman empati yaparak, kullanımınıza sunduğumuz yazılımların gelişim sürecinin bir ortaklık olduğunu bilmek, isteklerinizi ve sorunlarınızı önemseyip, bu doğrultuda sizlere müşteri değil iş ortağı olarak görmektir.

类似Odyobilişim ETicaret Paketleri应用

KALEGIDA SAN. TİC.A. Ş. 1974 yılında..
KALEGIDA SAN. TİC.A. Ş. 1974 yılında kurulan Kalegıda A.Ş ,Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Satış ve Pazarlamasında faaliyet gösteren Güney Marmara ve Ege bölgesinde Çanakkale, Balıkesir ..
Geçmişten günümüze taleplerinize uyg..
Geçmişten günümüze taleplerinize uygun çözümler sağlayan firmamız yeni nesil e-ticaret sitesi ile artık 7/24 online olarak hizmetinizdedir! Her daim kaliteli ürün, uygun fiyat, hız..
Narevim E-Ticaret Ev eşyaları, Mutfa..
Narevim E-Ticaret Ev eşyaları, Mutfak eşyaları, Temizlik malzemeleri ve aradığın onbinlerce ürün seni bekliyor.
InstaStore uygulaması en ekonomik ko..
InstaStore uygulaması en ekonomik koşullarda işinizi mobil dünyasına taşımanızı sağlıyor. Mobil e-ticaret uygulaması hedef kitlenizin size daha fazla güven duymasını ve markanız il..
2009 yılında yazılım geliştirme alan..
2009 yılında yazılım geliştirme alanında bir çok ünlü marka ve kurumsal firmaya özel yazılım çözümleri üretmeye başlayan firmamız profesyonel ve dinamik ekibi ile 2013 yılında %100..

Odyobilişim ETicaret Paketleri应用下载

苹果商店应用官网