基本信息

更新日期:
版本:
1.14
大小:
138.8 MB
类型:
财务
平台:
iOS
评分:
发布日期:
2023-12-19
价格:
免费
开发者:

应用更新

- Oprava chyb ---------------- - Bug fix

Patria Finance应用截图

【图】Patria Finance(截图1)【图】Patria Finance(截图2)

Patria Finance应用简介

Mějte svůj obchodní účet u Patria Finance pod kontrolou 24 hodin 7 dní v týdnu! S novou mobilní aplikací společnosti Patria Finance budete mít vždy okamžitý přehled nad svým portfoliem a nad veškerými svými transakcemi na burze. Díky možnosti nastavit cenový alert už vám nikdy neuteče důležitý obchod, nákupní a prodejní pokyny nyní můžete zadávat přímo z nativní obchodní aplikace. Na dosah ruky máte obchodování s akciemi, ETF, ETC, certifikáty a dalšími třídami aktiv. Nová mobilní aplikace také obsahuje možnost ověřování operací prováděných ve webové aplikaci tzv. mobilním klíčem a nahrazuje tak SMS kódy. A k tomu všemu nabízí i exkluzivní zpravodajství a videa z portálu Patria.cz.

Klíčové funkcionality obchodní aplikace:

– Zadávání obchodních pokynů
– Měnové konverze
– Výběry finančních prostředků
– Obchodování na úvěr
– Interní převody peněz
– Interní převody cenných papírů
– Zadávání cenových alertů
– Ověřování pomocí Mobilního klíče

V aplikaci můžete zobrazit:
– Detail a graf cenného papíru
– Přehled svého portfolia
– Přehled oblíbených titulů
– Historii svých pokynů
– Přehled toků finančních prostředků
– Přehled zpráv k vybranému titulu
– Přehled aktuálních inv. příležitostí

Aplikaci je nutné při prvním spuštění spárovat s obchodním účtem Patria Finance pomocí uživatelského jména a hesla, který používáte pro přihlášení do webové aplikace, a potvrzením SMS kódem.

Samozřejmostí je 100% důraz na stabilitu obchodního prostředí v aplikaci a na její zabezpečení. Pokud vaše zařízení podporuje čtečku otisku prstů nebo sken obličeje, můžete zvolit přihlašování otiskem prstu / skenem obličeje (při prvním přihlášení, nebo později v sekci Nastavení).

类似Patria Finance应用

Přinášíme vám mobilní aplikaci posta..
Přinášíme vám mobilní aplikaci postavenou pro potřeby firem a podnikatelů. S mobilním telefonem, který máte stále při ruce je obsluha vašich firemních financí nyní rychlejší a poho..
Keep your finances under control. Wi..
Keep your finances under control. With our mobile authorization application it's easy, secure and this app will save your time. You can confirm the payment or request without unnec..
Stáhněte si do mobilu aplikaci DoKap..
Stáhněte si do mobilu aplikaci DoKapsy od ČSOB s věrnostními kartičkami, přehledem o platebních kartách, slevami ze Světa odměn či placením Parkování. Skvělý parťák pro placení mob..
Mobilní aplikace společnosti GOLDEN ..
Mobilní aplikace společnosti GOLDEN GATE CZ a.s. nabízí přehlednou a bezpečnou správu vašich investic do drahých kovů přímo z vašeho telefonu. Ať už nakupujete jednorázově, nebo sp..
Vyberte si konkrétní byt, investujte..
Vyberte si konkrétní byt, investujte už od 500 Kč a získejte každý měsíc část nájmu. Připojte se k více jak 30 000 lidem a nechte své peníze vydělávat.
Chcete si spočítat, jaký získáte výn..
Chcete si spočítat, jaký získáte výnos z investovaných peněz? Nebo kolik přesně vás bude stát úvěr nebo třeba hypotéka? Finkulačka je jednoduchý, přehledný a užitečný nástroj (neje..
Mějte svůj obchodní účet u Patria Fi..
Mějte svůj obchodní účet u Patria Finance pod kontrolou 24 hodin 7 dní v týdnu! S novou mobilní aplikací společnosti Patria Finance budete mít vždy okamžitý přehled nad svým portfo..

Patria Finance应用下载

苹果商店应用官网