基本信息

更新日期:
版本:
2.3.1
大小:
68.3 MB
类型:
摄影与录像
平台:
iOS
评分:
发布日期:
2022-01-16
价格:
免费
开发者:

应用更新

Uygulamamızı daha iyi hale getirebilmek için sürekli olarak güncellemekteyiz. Bu güncelleme de; Keşfet sayfasının ızgara tasarımını değiştirdik. Yeni kayıt olan kullanıcılarımız için hızlıca profil fotoğrafı belirlemesi için anasayfaya yönlendirme ekledik. Blog paylaşma sırasında, blog içeriğini kaydırma bölümünü optimize ettik. Hata düzeltmesi ve performans iyileştirmesi yaptık. Bu seferlik listemiz kısa, diğerinde uzun bir listeyle görüşmek üzere! :)

SiberSonic应用截图

【图】SiberSonic(截图1)【图】SiberSonic(截图2)

SiberSonic应用简介

** Genel

– Sosyal, kültürel, kurumsal, bilim ve teknolojideki gelişmeleri yakından gözlemlemek paylaşımlarınla katkı sağlayarak sistematik bir siber dünyada daha çok öğrenmek eğlenmek ve farklı renklerle tanışmak için geleceğin taşlarını parmak uçlarınla dizmeye başla.

– Profil vitrinin, fotoğraf kombini, güncel video ve kişisel bloglarınla ortaya koyduğun karakteristik durumun “Öne çıkan kullanıcılar” arasında olmanı belirlemede önem taşır.

Gönderi oluştururken link kutucuğuna bir Youtube bağlantısı ekleyerek abone ve takipçilerinizin Youtube kanalına hızlı şekilde erişimini sağlayabilirsin.

(NOT: Kullanım şartlarında ifade edilen; Kullanıcı, uygulama içindeki faaliyetlerde genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, 3. Kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler paylaşılmaması gereğine uyulması konusunda hassasiyet gösteriyoruz)

Takip sayını belirli bir seviyede tutmak istiyorsan yaratıcı bulduğun ve beğendiğin diğer profilleri bir yıldız selamı göndererek destekleyebilir senden haberdar olmasını sağlayabilirsin.

** Albüm
Gönderiler arasından seçtiğin fotoğraflarla albümlerini oluşturabilir farklı zamanlarda paylaştığın gönderileri belirleyeceğin bir kategoride toplayabilirsin.

KONU BAŞLIĞI (Ek bir kullanıcı hesabına ihtiyaç duymadan aktif hesabın içerisinde farklı alanlarda topluluklar oluştur)

Topluluk bölümünde, ilgi alanların ya da ürün kategorisinde oluşturabileceğin alt konu başlıklarıyla etkileşimi arttırabilir birikim ve gözlemlerini daha detaylı ve bağımsız bir biçimde yayınlayabilir konu başlığı arama alt yapısıyla daha çok kişiye ulaşma imkanı sağlayabilirsin.

类似SiberSonic应用

最用户友好的发型在应用程序的应用程序商店 !匹配的发型对你的照片在易于使用的界面。请点击并删除所需的样式。 我们只使用真正的发型和专业编辑他们自己所以他们看起来真正当你试穿。 ..
最用户友好的发型在应用程序的应用程序商店 !匹配的发型对你的照片在易于使用的界面。请点击并删除所需的样式。 我们只使用真正的发型和专业编辑他们自己所以他们看起来真正当你试穿。 -从您的库中选择照片。 -选择任何你想要的发型。 -编辑它,让它自己。
Blur editora handy and easy to use a..
Blur editora handy and easy to use application for anyone! Enhance your photos and increase your creativity by applying filters, stickers and our fantastic typographies. Our quick ..
将您的静态图变为动态图
VIMAGE专注于照片的美学调校,并荣获多项奖项,快来用它为你的照片注入生命吧! VIMAGE是一款动态照片创作应用,内置上百款动态特效、滤镜、动画部件,助你尽情发挥创意,让照片动起来、活起来!更能导出视频和GIF格式,与朋友们轻松分享你的创作。通过我们的平台你不仅可以同朋友们分享你的作品,还可以和其他VIMAGE用户分享创意。不仅仅限于摄影师和创作大神,任..
屏幕录像 & 录屏专家 & 录屏大师
可能是最好的手机录屏应用,支持分辨率,视频方向和FPS等个性化参数 支持在视频添加画中画功能,可以录制屏幕和声音 游戏主播,行业培训必备应用 - 支持iPhone & iPad录制屏幕 - 高效算法,录制流畅,不耗内存 - 为视频添加解说,声音和画面 - 可导入外部视频进行编辑 - 支持一键分享 【自动续费月会员说明】 订阅周期:按月 订阅价格:连续..
Kendimize verdiğimiz isimle "Çınar Y..
Kendimize verdiğimiz isimle "Çınar Yazılım" olarak, mobil platformlar için anime izlemeye yönelik bir uygulama eksikliği olduğunu gördük. Biz de anime hayranları olarak, kolay bir ..
You wanted to cartoon yourself? With..
You wanted to cartoon yourself? With Photo To Cartoon Avatar Maker , Just one tap to turn your photos into cartoon. Cartoon photo editor is powered by AI for the best results. Cart..
成千上万的照片正等着你去发现它们的颜色。 看到您喜欢的图像或颜色? 用郁金香拍照并保存调色板。 收藏: 建立自己的收藏。 把你的调色板放在里面。 收藏夹: 您可以将颜色、调色板..
成千上万的照片正等着你去发现它们的颜色。 看到您喜欢的图像或颜色? 用郁金香拍照并保存调色板。 收藏: 建立自己的收藏。 把你的调色板放在里面。 收藏夹: 您可以将颜色、调色板和照片保存到您的收藏夹。 郁金香溢价: 通过高级订阅,您可以创建无限数量的颜色、调色板和收藏品。 使用条款 (EULA):https://color-palette-extract-a..
社交媒体的过滤器和效果
Post full size photos and videos to Instagram without cropping! Move, rotate, scale and flip your photos and videos with ease. Use fashionable filters, pattern borders, frames, sti..
视频拼接 - 合并视频 (Combine Videos)
将片段拼接成一支出色视频的最简单方式。 • 用我们简单的界面修剪,裁切和编辑每个片段 • 添加文本,注释,滤镜等等! • 从您的 iTunes 库或您自己的录音中添加音乐! • 将完成的视频保存至您的相册应用,或分享给几乎所有的应用(Facebook,Instagram,YouTube,DropBox 等等)! • 将多个视频合并成一支,操作再简单不过了! ..
自动背景编辑器!!
照片背景更换器,应用程序可以在此用大约 100美丽的高清背景替换你的照片背景,并使它看起来像你是在的地方,你从来没有过,但你想要的或难看的背景变成令人敬畏的东西。此照片背景转换器是照片的一个易于使用的照片编辑器工具在哪里可以很容易地和完全削减任何部分的你和添加不同的背景,与八个不同类别。想象一下你的照片可以被编辑,并更改背景的海滩、 渐变背景、 山背景、 平..
Genel - Sosyal, kültürel, kurumsal, ..
Genel - Sosyal, kültürel, kurumsal, bilim ve teknolojideki gelişmeleri yakından gözlemlemek paylaşımlarınla katkı sağlayarak sistematik bir siber dünyada daha çok öğrenmek eğlenmek..

SiberSonic应用下载

苹果商店应用官网