基本信息

更新日期:
版本:
1.1.6
大小:
28.0 MB
类型:
工具
平台:
iOS
评分:
发布日期:
2021-08-31
价格:
免费
开发者:

应用更新

feature: ability to delete all notes in case of forgot password

sifre.net应用截图

【图】sifre.net – password generator(截图1)【图】sifre.net – password generator(截图2)

sifre.net应用简介

Güvenli şifre ve parola belirlerlemekte ve saklamakta kullanabileceğiniz Def24 Inc. tarafından geliştirilen yeni uygulama.

İnsanlar genellikle kolay ve hatırlanması kolay şifreler kullanmaktadır. Bundan dolayı şifre kırıcılar veya şifreleriniz ele geçirmek isteyen kötü niyetli kişiler şifrelerinizi çözerken öncelikle sizlere ait kişisel bilgilerinizi kullanarak yola çıkmaktadır.

Şifre ve parolalarınızı belirlerken sizlere ait bilgilerinizden kaçınmanız adına kriptografik olarak güçlü bir rastgele sayı üretecisi tarafından üretilen ve herhangi bir şekilde şifre ve parolanızı paylaşmayan bu uygulama hayatınıza kolaylık ve güvenlik sağlamaktadır.

Uygulama çalışırken internet ile bağlantısı bulunmamaktadır ve tamamen çevrimdışıdır. Aynı zamanda oluşturacağınız notlarınız, eğer uygulama içerisinde saklamak isterseniz cihazın hafızasında Gelişmiş Şifreleme Standardı(AES) 256 bit ile saklanmaktadır. Hiçbir şekilde ikinci şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Notlarıma ulaşmak için ayrıca parola veya telefonunuzun özelliğinize bağlı olarak yüz tanıma /parmak izi koyabilirsiniz. Notlarıma giriş için oluşturacağınız parolanız, hiçbir şekilde kayıt edilmemektedir ve hizmet sağlayıcı da dahil olmak üzere ikinci kişilerle paylaşılmamaktadır. Bu nedenle bu kısım için oluşturacağınız parola, hatırlayabileceğiniz karakterlerden, sayılardan ve harflerden oluşmalıdır.
Parolayı unutmanız halinde verilerinize erişemezsiniz.

Önemli Özellikler:
Şifre Oluşturucu,
Parola Oluşturucu,
Unique(Tekil) Id Oluşturucu,
Parola, Şifre veya notlarınız için saklama hizmeti

类似sifre.net应用

Dilekçe Uygulaması nerede ne zaman i..
Dilekçe Uygulaması nerede ne zaman ihtiyacınız olduğunda, Uygulama sayesinde gerekli yere dilekçenizi oluşturabilir ve istediğiniz yere gönderebilirsiniz. Özellikler; * İmza eklene..
Bütün Portföyünüzü Görüntüleyin Kişi..
Bütün Portföyünüzü Görüntüleyin Kişiselleştirilebilen yapısı ile bütün santrallerinizi aynı ekrandan takip edin. IEC 61724-1 standartlarına uygun performans oranı. Minimalist Kulla..
Kare kod kullanarak saha ekiplerinin..
Kare kod kullanarak saha ekiplerinin yaptıkları bakımların: 1- Anlık olarak takipleri 2- Bakımların yapılma şekilleri hakkında personele anlık bilgi 3- Bakım ve onarımlar hakkında ..
Güvenli şifre ve parola belirlerleme..
Güvenli şifre ve parola belirlerlemekte ve saklamakta kullanabileceğiniz Def24 Inc. tarafından geliştirilen yeni uygulama. İnsanlar genellikle kolay ve hatırlanması kolay şifreler ..

sifre.net应用下载

苹果商店应用官网