基本信息

更新日期:
版本:
1.1.56
大小:
46.4 MB
类型:
工具
平台:
iOS
评分:
发布日期:
2023-11-16
价格:
免费
开发者:

应用更新

Oprava chyby Bluetooth párování XDW

fencee Cloud应用截图

【图】fencee Cloud(截图1)【图】fencee Cloud(截图2)

fencee Cloud应用简介

Pomocí aplikace je možné ovládat připojená zařízení a kontrolovat jejich stav přes mobilní telefon.
Zařízení GW100 umožňuje vzdálenou centrální kontrolu a řízení generátorů elektrických ohradníků a monitorů. Znamená to, že v dosahu antény lze ovládat až 12 nezávislých generátorů nebo připojených kontrolních zařízení, Monitorů MX10.
Zařízení shromažďuje veškeré informace o provozu všech připojených zařízení.
Uživatel má přehledný přístup ke všem hlavním informacím o ohradě a má možnost si pro každý generátor a monitor nastavit alarm, kterým bude upozorněn na překročení nastavených limitů.
Generátor je možné na dálku vypnout, zapnout, změnit výkon (50 % / 100 %) a lze na něm nastavit alarmy.
Aplikace přijímá z monitoru informace o stavu napětí ohrady.

Funkce aplikace:
– přehledné zobrazení připojených zařízení (generátorů a monitorů)
– možnost ovládání všech připojených zařízení
– možnost nastavení hodnot poklesu napětí, kdy se spouští alarm
– záznam o alarmech pro každé zařízení
– grafické zobrazení měřených hodnot
– vývojový graf s naměřenými hodnotami v časové ose
– lokalizace v rámci mapových podkladů a rychlý proklik na konkrétní zařízení

类似fencee Cloud应用

The organization of driven hunts and..
The organization of driven hunts and individual hunting has never been easier. Thanks to the new app, brought to you by Sellier&Bellot a.s., you can now enjoy hunting in comple..
Symbo Home Blue je mobilní aplikace,..
Symbo Home Blue je mobilní aplikace, pomocí které se připojíte k robotickým pomocníkům ve vaší domácnosti. S aplikací můžete: • ovládat svého robota na dálku • spustit či pozastavi..
Vlastník aplikace: Hasičský záchrann..
Vlastník aplikace: Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje. Adresa: Přílucká 213, 760 01 Zlín E-mail: josef.bambuch@zlk.izscr.cz WWW: www.hzszlk.eu Telefon: 950 670 302 Aplikace je..
Aplikace Hasičům.cz funguje pouze s ..
Aplikace Hasičům.cz funguje pouze s aplikací VP Receiver Port. Hasičům.cz je aplikace umožňující hasičům potvrdit výjezd. Vyrozumění pomocí PUSH notifikací. -Potvrzení účasti -VPR ..
Aplikace Zvíře+ je přelomová služba,..
Aplikace Zvíře+ je přelomová služba, která vám pomůže řešit obtížné situace spojené se zvířaty. Pokousaný pes, nemocná kočka, autem sražená srna, uvíznutý kůňto jsou situace, se kt..
Reading Diary is a book management a..
Reading Diary is a book management app that enables you to track your books, categorize them, search and filter them and share words about them with your friends. The free version ..
Aplikace Dogtrace GPS je určená pro ..
Aplikace Dogtrace GPS je určená pro použití se zařízením DOG GPS X30 značky Dogtrace. Zařízení slouží pro vyhledávání (lokalizaci) psů až na vzdálenost 20 km. Z přijímače DOG GPS X..
Pomocí aplikace je možné ovládat při..
Pomocí aplikace je možné ovládat připojená zařízení a kontrolovat jejich stav přes mobilní telefon. Zařízení GW100 umožňuje vzdálenou centrální kontrolu a řízení generátorů elektri..
Aplikace Dogtrace GPS je určená pro ..
Aplikace Dogtrace GPS je určená pro použití se zařízením DOG GPS X30 značky Dogtrace. Zařízení slouží pro vyhledávání (lokalizaci) psů až na vzdálenost 20 km. Z přijímače DOG GPS X..

fencee Cloud应用下载

苹果商店应用官网