基本信息

更新日期:
版本:
1.3
大小:
21.1 MB
类型:
新闻
平台:
iOS
评分:
发布日期:
2020-10-09
价格:
免费
开发者:

应用更新

Angielskojęzyczna wersja interfejsu aplikacji

#FakeHunter应用截图

【图】#FakeHunter(截图1)【图】#FakeHunter(截图2)

#FakeHunter应用简介

#FakeHunter to społeczny projekt weryfikacji treści publikowanych w Internecie, uruchomiony przez Polską Agencję Prasową wspólnie z GovTech Polska, którego celem jest demaskowanie nieprawdziwych wiadomości.

Za pomocą aplikacje #FakeHunter każdy internauta może zgłosić wątpliwą treść do weryfikacji, a następnie otrzymać wiarygodną odpowiedź w postaci werdyktu i raportu weryfikującego prawdziwość zgłoszonej publikacji przygotowanych przez społecznych liderów opinii oraz ekspertów PAP.

Funkcje aplikacji:

– Zgłaszanie budzących wątpliwości treści internetowych za pomocą wskazania adresu URL publikacji, opisu i pytania precyzującego zgłaszany temat

– Możliwość dodawania do zgłoszeń zrzutów ekranowych wykonanych przez użytkownika

– Opcja zaznaczania na dołączonych zrzutach ekranowych fragmentów budzących wątpliwości

– Funkcja zapisu zgłoszeń – do późniejszego uzupełnienia

– Powiadomienia o weryfikacji zgłoszeń przez zespół weryfikujący fakty na podstawie wprowadzonego adresu email

– Przeglądanie wszystkich opublikowanych przez zespół #FakeHunter werdyktów i raportów z weryfikacji faktów według kategorii tematycznych

– Obsługa przez #FakeHuntera wszystkich najważniejszych aplikacji newsowych i społecznościowych

Jeśli napotkasz w Internecie informację, która budzi twoją wątpliwość, wyślij nam ją do zweryfikowania. Nasi eksperci sprawdzą jej treść na podstawie wiarygodnych źródeł, a Ty otrzymasz link zwrotny z werdyktem.

Jak to zrobić

– zainstaluj aplikację i #FakeHunter w swoim urządzeniu mobilnym

– otwórz przeglądarce lub w innej aplikacji treść, którą chcesz zgłosić

– skorzystaj z systemowej funkcji „udostępnij” aby na ekranie udostępniania wybrać aplikację #FakeHunter

– wypełnij pola formularza, zadaj pytanie o fakt , który budzi twoją wątpliwość, podaj swój e-mail, na który wyślemy ci rezultat weryfikacji (nie przechowujemy adresów email w bazie)

– możesz dodać zrzut ekranowy treści, którą zgłaszasz, jeśli go wcześniej wykonałeś, jeśli nie możesz przez funkcję „zapisz szkic”, zapisać swoje zgłoszenia na liście i wrócić do niego później, m. in. z gotowym zrzutem

– na zrzucie możesz zaznaczyć dokładniej treść, którą kwestionujesz

– jeśli zgłoszenie jest gotowe do wysłania kliknij przycisk „zgłoś”

W aplikacji znajdziesz wszystkie zweryfikowane informacje zgłoszone do nas przez internautów podzielone na kategorie. Także twoją, gdy już zostanie zweryfikowana.

类似#FakeHunter应用

Aplikacja Trwam TV umożliwia dostęp ..
Aplikacja Trwam TV umożliwia dostęp do transmisji na żywo Telewizji TRWAM. - Nowa szata graficzna; - Program telewizyjny kanału TV Trwam wraz ze szczegółowymi opisami poszczególnyc..
您订阅数字政策吗?免费使用钢圈。您只需要登录到与策略相同的电子邮件地址。公司。英国 什么是抽认卡? 这些是重大事件和有趣和有价值的文章的日常摘要: 波兰,世界,心理学,生态学,..
您订阅数字政策吗?免费使用钢圈。您只需要登录到与策略相同的电子邮件地址。公司。英国 什么是抽认卡? 这些是重大事件和有趣和有价值的文章的日常摘要: 波兰,世界,心理学,生态学,技术,市场,文化,健康。 所有这些都以令人赏心悦目 (和拇指) 的虚拟抽认卡的形式出现。没有广告,也没有信息噪音。 读者关于钢圈: “一种快速保持最新状态的方法。” &ld..
在主流互联网和社会媒体的时代,主流地方政府与居民之间的沟通正成为关键因素之一。它的目的是使地方行政部门能够向居民提供相关信息。 地方新闻的对象是对其居住地或任何行政区域感兴趣的..
在主流互联网和社会媒体的时代,主流地方政府与居民之间的沟通正成为关键因素之一。它的目的是使地方行政部门能够向居民提供相关信息。 地方新闻的对象是对其居住地或任何行政区域感兴趣的居民,例如。属于这个湖。多亏了当地的新闻,我们将了解到有关地点的重要事件以及与我们共享行政事务的社区相关的日常问题。申请书将向我们介绍文化活动、城市经济、废物出口、税务事项、居民会议、..
Czytaj i oglądaj na żywo TVP INFO ws..
Czytaj i oglądaj na żywo TVP INFO wszędzie i na każdym urządzeniu! Nowa aplikacja TVP INFO to przejrzysty, nowoczesny wygląd oraz wygodny dostęp do transmisji kanału informacyjnego..
您感兴趣的本地信息-仅来自您想要观察的地方。除了本地新闻,我们还在应用程序中发布有关本地体育,商业,道路状况等的新闻。 该应用程序主要针对toru ń 及周边地区的居民。它的重..
您感兴趣的本地信息-仅来自您想要观察的地方。除了本地新闻,我们还在应用程序中发布有关本地体育,商业,道路状况等的新闻。 该应用程序主要针对toru ń 及周边地区的居民。它的重点是《每日新闻》的编辑团队准备的最重要的本地和区域活动。在应用程序中,您还可以找到照片,视频和评论。我们发布公告和与正在进行的imp Resz的关系。门户网站解释和意见,帮助,创造了一..
Informacje lokalne, które Cię intere..
Informacje lokalne, które Cię interesujątylko z miejscowości, które chcesz obserwować. Oprócz wiadomości lokalnych, w aplikacji publikujemy na bieżąco również newsy o lokalnym spor..
Wiadomości, aktualności, informacje ..
Wiadomości, aktualności, informacje i ogłoszenia lokalne w wygodnej formie. Codzienna dawka artykułów związanych z Twoją dzielnicą, miastem, województwem. Bądź na bieżąco z tym co ..
!go Włocławek to interaktywna, moduł..
!go Włocławek to interaktywna, modułowa aplikacja dla mieszkańców oraz gości Włocławka, która zawiera: * przegląd prasy * informacje i aplikacje samorządowe * komunikaty i ostrzeże..
Gazeta „Dziennik Gazeta Prawna” – wy..
Gazeta „Dziennik Gazeta Prawna” – wydawca INFOR Biznes Sp. z o.o. Zapraszamy do korzystania z elektronicznej wersji „Dziennika Gazety Prawnej”. Dzięki aplikacji można przeczytać bi..
IFK News to aplikacja mobilna przezn..
IFK News to aplikacja mobilna przeznaczona dla księgowych oraz kadrowych. Zawiera codzienne aktualności prawne z zakresu podatków, prawa pracy i rachunkowości. Aplikacja posiada ró..
#FakeHunter to społeczny projekt wer..
#FakeHunter to społeczny projekt weryfikacji treści publikowanych w Internecie, uruchomiony przez Polską Agencję Prasową wspólnie z GovTech Polska, którego celem jest demaskowanie ..
欢迎使用PAP新闻应用。 PAP新闻是一个应用程序,呈现从波兰通讯社的每日新闻服务选择的信息,给出了每一天事件的完整画面。它包含来自国家和世界的信息,体育新闻,经济,科学,以及..
欢迎使用PAP新闻应用。 PAP新闻是一个应用程序,呈现从波兰通讯社的每日新闻服务选择的信息,给出了每一天事件的完整画面。它包含来自国家和世界的信息,体育新闻,经济,科学,以及有趣的事实。该应用程序有两个波兰语和英语版本。 波兰通讯社是波兰最大的通讯社。它收集、开发和传递国内外客观、全面的信息。在时钟周围,每周7天,250名记者和40名摄影记者正在准备媒体,..
O Aplikacji. Aplikacja PAP Biznes to..
O Aplikacji. Aplikacja PAP Biznes to źródło najświeższych informacji z obszaru polityki gospodarczej, makroekonomii, polityki monetarnej oraz najważniejszych wydarzeń ze spółek i b..
O aplikacji Aplikacja PAP Informacje..
O aplikacji Aplikacja PAP Informacje dostarcza wiadomości z Codziennego Serwisu Informacyjnego PAP. Oferuje również personalizację, dzięki czemu możesz zapamiętywać wiadomości zgod..
Informacje PAP – Aplikacja służąca d..
Informacje PAP – Aplikacja służąca do wyświetlania wybranych informacji z Codziennego Serwisu Informacyjnego Polskiej Agencji Prasowej. Aplikacja sama synchronizuje się z serwisem ..
Rzetelne i bogate źródło informacji ..
Rzetelne i bogate źródło informacji o dokonaniach polskich naukowców w kraju i na świecie. Informacje o innowacjach, grantach, zagadnieniach prawnych związanych z nauką i szkolnict..

#FakeHunter应用下载

苹果商店应用官网