基本信息

更新日期:
版本:
1.0.1
大小:
18.9 MB
类型:
生活
平台:
iOS
评分:
发布日期:
2020-07-13
价格:
免费
开发者:

应用更新

Hata düzeltmeleri yapıldı.

iEmotion应用截图

【图】iEmotion(截图1)【图】iEmotion(截图2)

iEmotion应用简介

Kısaca bir günlük!
Ama diğer günlüklerden çok farklı.

Gün içerisinde küçük veya büyük olaylar yaşıyoruz, bunların bazıları üzücü bazıları sevindirici bazıları yeni bir aşkın başlangıcı ama bunlar zaman geçtikçe unutuluyor yada küçük anılar olarak kalıyor.

Peki bu yaşadığın olayları gün içerisinde kısa bir zamanda eğlenceli bir şekilde not almaya ne dersin?

iEmotion ile gün içerisinde duyguna göre bir emoji seç ve gününü anlatmaya başla, bunları kaydederek istediğin zaman okuyabilirsin.

İstatistikler bölümü ile genel duygularının bir istatistiğini görebilirsin.
Bütün emolarına göre genel olarak mutlu, üzgün, heyecanlı, sinirli veya normal misin bunu görebilirsin.

Günlük duyguna göre emojini seç ve anlatmaya başla.

İletişim: isadiliballi@gmail.com

类似iEmotion应用

ZikirMatik Uygulaması ile Zikirlerin..
ZikirMatik Uygulaması ile Zikirlerinizi her zaman her yerde çekip takip etmenizi sağlar. Mevcutta bulunan zikirleri çekebilir, anlamlarına bakabilir, neye faydalı olduğunu öğrenebi..
选择背景音乐,录制音频
您可以轻松共享自己制作的录音
Dry Clean Express, size özel profesy..
Dry Clean Express, size özel profesyonel kuru temizleme, halı yıkama, ütüleme, leke çıkarma, ev tekstili kuru temizleme, terzi ve tadilat hizmetleri veren alanında öncü kuru temizl..
Alışverişi en bilinçli şekilde yapma..
Alışverişi en bilinçli şekilde yapmak için tasarlanan uygulamamız artık yayında. Toplu alışveriş % toplu indirim mantığı ile bir topluluk oluşturup indirim ve fırsat oluşturmak sen..
Öz Saygı ve Güven İçin Olumlama, Ken..
Öz Saygı ve Güven İçin Olumlama, Kendinden Şüphe Ettiğinde Olumlama, Sabah Olumlamaları, Sevgi Olumlamaları, Kendini Sevme Olumlamaları, Beden için Olumlama, Akıl için Olumlama, Ru..
Profesyonel Avrupa Engel Atlama Atla..
Profesyonel Avrupa Engel Atlama Atları ile Manej İçerisinde Binicilik Eğitimi Atınız ile Arazinin Tadını Çıkartın! Mobil uygulamamız üzerinden randevularınızı oluşturabilir ve taki..
Kısaca bir günlük! Ama diğer günlükl..
Kısaca bir günlük! Ama diğer günlüklerden çok farklı. Gün içerisinde küçük veya büyük olaylar yaşıyoruz, bunların bazıları üzücü bazıları sevindirici bazıları yeni bir aşkın başlan..

iEmotion应用下载

苹果商店应用官网