基本信息

更新日期:
版本:
1.3
大小:
45.6 MB
类型:
教育
平台:
iOS
评分:
发布日期:
2021-03-02
价格:
免费
开发者:

应用更新

- Reklamlar kaldırıldı - 2021 yılı veritabanı, ÖSYM'nin 26.08.2020 tarihinde yayınladığı 2 yıllık ve 4 yıllık üniversite taban puanları PDF dosyaları ile birebir aynı olacak şekilde güncellendi - Seçilen bölümle ilgili YÖK'ün yayınlamış olduğu en güncel istatistiksel bilgi ve verilere kullanıcıların erişimi sağlandı

Üniversite Taban Puanları 2021应用截图

【图】Üniversite Taban Puanları 2021(截图1)【图】Üniversite Taban Puanları 2021(截图2)

Üniversite Taban Puanları 2021应用简介

2013 yılından bu yana her sene ÖSYM’nin en güncel verilerine göre güncellenerek yayınlanmakta olan mobil uygulamamız artık App Store’da da yayında. BABA Üniversite App uygulaması sayesinde 2021 YKS sınavına ilişkin üniversite tercihlerinizi yaparken ya da YKS üniversiteye giriş sınavlarına hazırlık aşamasında olduğunuz bu dönemde hedeflerinizi belirlerken; ÖSYM’nin yayınlamış olduğu pdf dosyasından bakmak yerine, kendi telefonunuz ya da tablet bilgisayarınız içerisinden kolaylıkla üniversitelerin ve üniversite taban puanlarının aramasını yapabileceksiniz. Hem lisans hem de önlisans bölümlerinin tamamının taban puan bilgileri uygulamamızda mevcuttur.

Geçen senelerde ücretli olarak yayınlamış olduğumuz uygulamamızı sizlerden gelen yoğun talepler doğrultusunda bu sene tamamen ücretsiz olarak ve reklamsız olarak yayına aldık.

2020-2021 dönemi YKS üniversiteye giriş sınavları sonrasında üniversite tercihlerinizi yaparken üniversite taban puanlarını rahat bir biçimde listeleyebilmenizi sağlayacak uygulamamızın bu son ve en güncel verilerle yeniden düzenlenmiş versiyonu için görüş ve önerilerinizi duymak isteriz. Önerileriniz doğrultusunda geliştirme çalışmaları yapılmaya devam edilecektir.

Uygulamanın içerisinde, ÖSYM’nin 26.08.2020 tarihinde yayınladığı en güncel verilere göre bütün yüksek öğretim programlarını; üniversite bazında, bölüm bazında, puan türü bazında ve şehir bazında ayrı ayrı inceleyebilirsiniz.

Uygulama içerisinde 2 yıllık önlisans ve 4 yıllık lisans programlarını ayrı ayrı görüntülersiniz. Bu tercihinizi yaptıktan sonra dilediğiniz yüksek öğretim programının; Program Kodu, Üniversite, Bölüm, Puan Türü, Kontenjan, Taban Puan, Tavan Puan, Şehir verilerine, sıralama ve filtreleme seçenekleri ile birlikte ulaşırsınız. Seçtiğiniz arama türüne göre listelediğiniz bölümleri taban puanlarına göre artan/azalan şekilde sıralayabilir ve eğer isterseniz listelenen sonuçları İkinci Öğretim, İngilizce, Ücretli, Tam Burslu, %25 Burslu, %50 Burslu, %75 Burslu seçeneklerine göre filtreleyebilirsiniz.

ÖSYM tarafından 2020 YKS sonrası yayınlanmış dokümanlardaki bütün veriler uygulamayı yüklediğinizde telefonunuza veritabanı olarak kurulur ve siz bu veritabanı üzerinden yüksek öğretim programlarının bilgilerine ulaşırsınız. Dolayısıyla uygulamayı telefonunuza bir defa kurduktan sonra, Internet bağlantısına ihtiyaç duymayacaksınız.

Uygulama içindeki filtreleme seçeneği aramalarınızı daraltmanızda size yardımcı olacaktır. Örneğin özel üniversitede tam burslu okumak isteyen bir aday, arama sonuçlarına göre listelediği üniversitelerin ilgili bölümlerini Filtreleme butonuna tıklayarak Tam Burslu seçeneğini seçtikten sonra yalnızca tam burslu programları listeleyebilecektir. Ya da İngilizce eğitimi almayı mutlaka isteyen bir aday, arama sonuçlarını Filtreleme butonuna tıklayarak İngilizce seçeneğini seçtikten sonra filtreleyebilecek ve yalnızca İngilizce programları görebilecektir. Aynı şekilde, Tam Burslu ve İngilizce tercihlerini birlikte seçerek de sonuçları filtreleyebilirsiniz.

Üniversite tercihlerinizi yapmanızda size yardımcı olacak ve üniversite taban puanları bilgisine Internet bağlantısına gerek duymaksızın istediğiniz an erişmenizi sağlayacak BABA Üniversite App uygulamamız, sizlerden gelecek öneriler doğrultusunda güncellenmeye ve geliştirilmeye devam edecektir.

Herkese başarılar ve kolaylıklar diliyoruz.

类似Üniversite Taban Puanları 2021应用

UniverList ile - Yurtdışında yaşayan..
UniverList ile - Yurtdışında yaşayan mentör öğrenciler ile görüşebilir, sorularını sorabilirsin. - Seçmeyi düşündüğün üniversite ile ilgili tüm bilgileri bir arada görebilirsin. - ..
Karmakarışık tercih robotlarından, t..
Karmakarışık tercih robotlarından, tercih motorlarından bıktığını biliyoruz. Senin için çalıştık ve en kolay kullanımlı tercih robotunu yaptık. Tercihlerini akıllı filtre özelliğiy..
(Gerçek sıralamayı tam olarak yansıt..
(Gerçek sıralamayı tam olarak yansıtmayabilir) - Netlerini hesapla, - TYT, AYT, YDT puanlarını hesapla, - Yaptığın netlerin 2020 yılında hangi sıralamaya denk geldiğini öğren, - Öz..
学习乘法
数学是我们生活中非常重要的问题。所有科学的基础都是数学。为了获得良好的数学知识,有必要了解作为数学基础的算术运算。 从理论的角度来看:算术运算符是一个数学函数,它接受两个操作数并对它们进行计算。基本算术运算符包括:加法(+),减法(),乘法(x)和除法(÷)。 从实践的角度来看:如果你学好算术运算,它会为你提供扎实的数学知识和良好的数学知识,可以使你成为一个..
YKS, TYT ve AYT Sınavlarına Hazırlık..
YKS, TYT ve AYT Sınavlarına Hazırlık Uygulaması 2022 Ders Ortağım ile internet bağlantısına gerek duymadan; - Çalışma saatini, deneme sonuçlarını takip et - 2021 tercih kılavuzu ve..
Bu uygulamayla TYT, AYT (Sayısal, Sö..
Bu uygulamayla TYT, AYT (Sayısal, Sözel, Eşit Ağırlık) ve YDT (Yabancı Dil) puanlarınızı ve sıralamalarınızı hesaplayabilirsiniz. ÖSYM'nin en son açıkladığı '2021-YKS Sınav Sonuçla..
2013 yılından bu yana her sene ÖSYM'..
2013 yılından bu yana her sene ÖSYM'nin en güncel verilerine göre güncellenerek yayınlanmakta olan mobil uygulamamız artık App Store'da da yayında. BABA Üniversite App uygulaması s..
学习乘法
数学是我们生活中非常重要的问题。所有科学的基础都是数学。为了获得良好的数学知识,有必要了解作为数学基础的算术运算。 从理论的角度来看:算术运算符是一个数学函数,它接受两个操作数并对它们进行计算。基本算术运算符包括:加法(+),减法(),乘法(x)和除法(÷)。 从实践的角度来看:如果你学好算术运算,它会为你提供扎实的数学知识和良好的数学知识,可以使你成为一个..

Üniversite Taban Puanları 2021应用下载

苹果商店应用官网