基本信息

更新日期:
版本:
3.1.0
大小:
23.8 MB
类型:
美食佳饮
平台:
iOS
评分:
发布日期:
2023-12-06
价格:
免费
开发者:

应用更新

Poprawiona płynność pracy oraz czytelność interfejsu.

zamowposilek.pl应用截图

【图】zamowposilek.pl(截图1)【图】zamowposilek.pl(截图2)

zamowposilek.pl应用简介

Zamawiasz posiłki dla swojego dziecka w szkole lub przedszkolu? Zdarzyło się Tobie nie odwołać zamówienia gdy dziecko zachorowało i pieniądze przepadły?

Nie musisz się już więcej o to martwić.

Dzięki tej aplikacji szybko i wygodnie zamówisz posiłki, a także uregulujesz płatność w telefonie komórkowym lub na tablecie. W łatwy sposób odwołasz zamówienie w razie nieobecności dziecka. Pieniądze nie przepadną i wykorzystasz je w późniejszym terminie. Aplikacja przypomni Tobie o konieczności zamówienia i Twoje dziecko nie będzie pozbawione obiadu. Zabezpieczysz swoje dziecko przed wydaniem posiłku zawierającego alergeny.

Aplikacja jest bezpłatna. Aby z niej skorzystać konieczne jest wcześniejsze zarejestrowanie się na stronie zamowposilek.pl

类似zamowposilek.pl应用

Dołącz do nas w walce z marnowaną ży..
Dołącz do nas w walce z marnowaną żywnością i kupuj posiłki z pobliskich restauracji nawet do 70% taniej! Oferowane jedzenie jest przecenione, ponieważ nie zostało dziś kupione, a ..
Aplikacja Good Lood to więcej niż zw..
Aplikacja Good Lood to więcej niż zwykła aplikacja lojalnościowa. To prawdziwy loodspot w Twoim smartfonie! Zainstaluj aplikację na swoim telefonie i zamawiają loody do domu dzięki..
Dzięki naszej aplikacji możesz teraz..
Dzięki naszej aplikacji możesz teraz w łatwy sposób zarejestrować się w Ekipie Dużego Bena, sprawdzać punkty i zarządzać swoim kontem wybierając najlepsze nagrody. Przeglądaj aktua..
Aplikacja Mobilny Catering jest prze..
Aplikacja Mobilny Catering jest przeznaczona dla klientów cateringu dietetycznego i służy do zarządzania wykupioną dietą oraz do komunikacji z cateringiem. Dzięki aplikacji będzies..
KanapkaMan – pobierz najlepszą aplik..
KanapkaMan – pobierz najlepszą aplikację do zamówień jedzenia! Dodaj swojego ulubionego dostawcę – z nami masz dostęp do największej liczby dostawców w całej Polsce! Co zyskujesz z..
Aplikacja Kocham Wino to Twój własny..
Aplikacja Kocham Wino to Twój własny świat wina, gdzie winiarze i sommelierzy pracują właśnie dla Ciebie, na Twoich zasadach. To nieograniczony dostęp do setek win i winnic z całeg..
Od teraz catering dietetyczny Maczfi..
Od teraz catering dietetyczny Maczfit jeszcze bliżej Ciebie! Jest to aplikacja mobilna dla Klientów Maczfit, którzy cenią sobie czas i chcą mieć wszystkie funkcjonalności pod ręką...
W lodówce masz tylko światło, a gośc..
W lodówce masz tylko światło, a goście będą już za moment? A może siedzisz na głodniaka w pracy, bo ktoś zjadł Twój lunch? Żabka Jush przybywa z odsieczą! Zamawiaj ulubione produkt..
Discover best restaurants and post r..
Discover best restaurants and post reviews to get 50% off. Book tables at best restaurants with Finebite to get 50% off your order. Discover new restaurants and write anonymous rev..
Zamawiasz posiłki dla swojego dzieck..
Zamawiasz posiłki dla swojego dziecka w szkole lub przedszkolu? Zdarzyło się Tobie nie odwołać zamówienia gdy dziecko zachorowało i pieniądze przepadły? Nie musisz się już więcej o..

zamowposilek.pl应用下载

苹果商店应用官网