基本信息

更新日期:
版本:
1.3.2
大小:
22.5 MB
类型:
天气
平台:
iOS
评分:
发布日期:
2020-02-19
价格:
免费
开发者:

应用更新

Nové logo aplikace Aktualizace pro část Kvalita ovzduší

ČHMÚ Plus应用截图

【图】ČHMÚ Plus(截图1)【图】ČHMÚ Plus(截图2)【图】ČHMÚ Plus(截图3)

ČHMÚ Plus应用简介

Aplikace ČHMÚ+ obsahuje:

Počasí na profesionálních meteorologických stanicích
K dispozici jsou naměřené údaje z několika desítek stanic, umístěných na území ČR.
Na mapě lze přehledově zobrazovat vybrané údaje: teplotu, srážky, vítr, oblačnost, relativní vlhkost, sněhovou pokrývku a stav počasí. V detailu vybrané stanice se zobrazuje velké množství údajů a u vybraných údajů i jejich historie po hodinách za poslední dva dny.

Odhad spadlých srážek
Odhad spadlých srážek je vytvářen na Českém hydrometeorologickém ústavu z radarových údajů korigovaných podle údajů ze srážkoměrů na stanicích. Udává nejpřesnější možný údaj o množství spadlých srážek. K dispozici je animace pro území ČR.

Sondáž
Zobrazuje údaje naměřené balónovými sondami, vypouštěnými v Praze – Libuši. Udává změny teploty, rosného bodu, směru a rychlosti větru v závislosti na výšce. Jsou zobrazeny suchá i nasycená adiabata a křivka směšovacího poměru.

Předpovědi z modelu Aladin
Model Aladin poskytuje předpovědi základních meteorologických hodnot pro celé území ČR s rozlišením 1 km. Údaje jsou zobrazeny na mapách a je možné je spustit jako animaci v čase. Zobrazena je teplota, množství srážek, směr a rychlost větru, oblačnost, relativní vlhkost, ventilační index a tlak.

UV index
UV index vyjadřuje intenzitu slunečního ultrafialového záření a jeho vliv na lidskou pokožku. Je zobrazena hodnota UV indexu a krátké pokyny jak si při dané intenzitě slunečního UV záření počínat. Je možné zapnout i přepočet UV indexu pro pobyt na sněhu (odraz od sněhové pokrývky zvýší UV index 1,2x).

Stav vod
Na mapě ČR je vyznačena poloha cca 350 vodoměrných stanic. V detailu stanice je historie měření výšky hladiny, průtoku a teploty vody za poslední dva dny s časovým rozlišením 10 minut. Otočením mobilu na šířku lze údaje zobrazit graficky. U stanic které poskytují předpověď lze zobrazit i graf předpovídané výšky hladiny nebo průtoku v následujících dvou dnech.
U vybraného profilu je možné zapnout notifikace překročení stupňů povodňové aktivity nebo sledování vlastního limitu výšky hladiny.

Riziko přívalových povodní
Na mapě ČR jsou území jednotlivých obcí s rozšířenou působností vybarvena podle aktuálního rizika přívalových povodní. K dispozici je i mapa nasycení půdy vodou. Vysoká nasycenost území představuje v případě větších srážek zvýšené riziko přívalové povodně nebo lokálního zatopení.
Další mapy uvádí rizikový úhrn srážek za 1, 3 nebo 6 hodin, při jejichž dosažení hrozí riziko vzniku přívalové povodně nebo lokálního zatopení.

Čistota ovzduší
Na mapě ČR je vyznačena poloha cca 150 stanic automatizovaného imisního monitoringu. Značky jsou vybarveny podle indexu kvality ovzduší. V detailu zvolené stanice jsou hodnoty všech stanicí měřených škodlivin po hodinách za poslední den. Otočením mobilu na šířku lze údaje zobrazit graficky. Sledované údaje jsou: polétavý prach (PM10), oxid siřičitý (SO2), oxid dusičitý (NO2) a ozón (O3).
Na dalších mapách jsou graficky zobrazeny koncentrace těchto škodlivin na celém území republiky.

类似ČHMÚ Plus应用

计算闪电的距离,找出风暴有多远。这个应用程序使用光速和声音之间的差异来计算距离。 当你看到闪电时,点击一个按钮,然后当你听到雷声时,应用程序会使用两者之间的时间差告诉你它有多远..
计算闪电的距离,找出风暴有多远。这个应用程序使用光速和声音之间的差异来计算距离。 当你看到闪电时,点击一个按钮,然后当你听到雷声时,应用程序会使用两者之间的时间差告诉你它有多远。
准确的天气预报!
天气应用程序是一个美丽而干净的应用,设计得尽可能简单易用,让你想打开它。只需点击一下,你可以检查今天,明天和未来10天天气。 当前天气今天和明天的天气是华丽的动画效果。见现实的雨,雪或雷雨动画,太阳光线为晴天,月亮的光芒,夜晚的星星,移动的云彩等。他们都反映天气使得它活了过来。 背景色发生变化以反映天气条件让你几乎感觉不到天气。从浅蓝色晴天到较暗的阴雨天,你..
我们应用程序结合了地球上任何地理位置精确和准确的天气预报与更广阔地区的天气图。 显然,您可以看到该地区下雨来自哪里或风向。此应用程序的独特之处在于显示的数据量规模。 对于全球来..
我们应用程序结合了地球上任何地理位置精确和准确的天气预报与更广阔地区的天气图。 显然,您可以看到该地区下雨来自哪里或风向。此应用程序的独特之处在于显示的数据量规模。 对于全球来说,提供温度、降水量、风向、云量、气压、积雪等各个气象变量值在不同高程的预报信息。 在Ventusky预报应用程序显示风力方法十分有趣。 它使用流线来显示,如此可以很明确清晰描绘天气的..
Do you love storms as we do? Then yo..
Do you love storms as we do? Then you’ll love our app. At photorealistic globe you can see real time lightning all around the world. Besides accurate day and night cycle, globe con..
In-počasí je oblíbená česká aplikace..
In-počasí je oblíbená česká aplikace zdarma a bez reklam, která zobrazí aktuální teplotu venku a předpověď počasí. Údaje jsou aktualizovány každých 30 minut a odpovídají tak vždy s..
最广泛的滑雪应用程序: 全球5,700个滑雪场,地图,测试报告,雪报告/雪深度,滑雪天气/山地天气,网络摄像头,直播流,滑雪信息 (斜坡,滑雪缆车,滑雪通行证),住宿,滑雪租赁..
最广泛的滑雪应用程序: 全球5,700个滑雪场,地图,测试报告,雪报告/雪深度,滑雪天气/山地天气,网络摄像头,直播流,滑雪信息 (斜坡,滑雪缆车,滑雪通行证),住宿,滑雪租赁,滑雪假期的滑雪课程还有更多!滑雪和单板滑雪的滑雪指南! 没有其他应用程序有更多的滑雪场信息!Skiresort是雪报告和滑雪场数据市场的世界市场领导者。通过门户网站www.skire..
前庭天气焕然一新!我们的原则是创建最简单,最快,最方便的天气应用程序,以在全球范围内频繁使用。尝试一下,告诉世界您是否认为我们做到了! 可以立即看到最常用的天气信息,或者只需轻..
前庭天气焕然一新!我们的原则是创建最简单,最快,最方便的天气应用程序,以在全球范围内频繁使用。尝试一下,告诉世界您是否认为我们做到了! 可以立即看到最常用的天气信息,或者只需轻扫或轻按一下即可: -为您的精确坐标实时计算的当前条件 -地图上的超快速便捷的雨雷达! -最近气象站的最新测量值 -今天和明天的天气每小时一次 -高/低温趋势的聪明的每日范围尺度 -最..
Key Features of Weather & Radar ..
Key Features of Weather & Radar Pro: - Hourly and daily weather forecast - 14-day weather outlook - Worldwide live weather radar - Coastal water temperatures - Thunderstorm Tra..
Rádi byste sledovali aktuální radaro..
Rádi byste sledovali aktuální radarová, blesková a meteorologická data na Vašem iPhonu, iPodu Touch, iPadu nebo Apple Watch zdarma? Právě pro tento účel jsme pro Vás připravili jed..
Získejte profesionální předpovědi po..
Získejte profesionální předpovědi počasí přímo pro Vaši lokalitu na svůj iPhone nebo iPad. Aplikace webu meteocentrum.cz zobrazuje v přehledném designu nejaktuálnější podrobné info..
BabelApp comes in three versions: - ..
BabelApp comes in three versions: - BabelApp Pro (cloud or on-premise) - Babelnet Free Pro versioncloud-based, up to 10 users, your own admin console and company name branded serve..
Máte nepojízdné vozidlo, poruchu neb..
Máte nepojízdné vozidlo, poruchu nebo nehodu? Potřebujete poskytnout náhradní vozidlo? Máte s vozidlem problém, pospícháte, jste rozrušeni, řešíte jiné starosti, než na jaké telefo..
Aplikace ČHMÚ+ obsahuje: Počasí na p..
Aplikace ČHMÚ+ obsahuje: Počasí na profesionálních meteorologických stanicích K dispozici jsou naměřené údaje z několika desítek stanic, umístěných na území ČR. Na mapě lze přehled..
The IFF is introducing the first off..
The IFF is introducing the first official IFF mobile app. This is the ultimate companion to the major IFF Events at your fingertips! Install the application and enjoy the IFF Event..
Aplikace ČHMÚ obsahuje předpověď poč..
Aplikace ČHMÚ obsahuje předpověď počasí pro ČR s rozlišením až na jeden kilometr, výstrahy před nebezpečnými jevy a předpověď aktivity klíšťat. Předpověď počasí lze zobrazovat pro ..
Aplikace Slavia pojišťovny pro stáva..
Aplikace Slavia pojišťovny pro stávající i nové klienty. Bojíte se, že si v krizové situaci, nebo při havárii automobilu nebudete vědět rady? Potom je aplikace Slavia pojišťovna př..
Aplikace je určena současným uživate..
Aplikace je určena současným uživatelům docházkového systému OKbase. Umožňuje zaznamenat odchod i příchod z pracoviště, přestávku, návštěvu lékaře či další přerušení. Umožňuje zazn..

ČHMÚ Plus应用下载

苹果商店应用官网