基本信息

更新日期:
版本:
1.0.2
大小:
215.6 MB
类型:
家庭 问答
平台:
iPad
评分:
1
发布日期:
2018-04-27
价格:
免费
开发者:

游戏更新

This app has been updated by Apple to display the AppleWatch app icon. - Tryb gry wieloosobowej! (Wymagane zalogowanie do Game Center) - Ranking najlepszych graczy! - Poprawki graficzne - Poprawki w działaniu aplikacji

游戏截图

【图】The Wall – Wygraj Marzenia(截图 0)【图】The Wall – Wygraj Marzenia(截图 1)

游戏简介

Zapnijcie pasy!

Przed Wami Ściana – dzięki niej możecie zyskać naprawdę wiele, ale też wiele stracić!
Obstawiajcie strefy, odpowiadajcie na pytania i zgarniajcie nagrody które wylosują dla Was kule!
Poczujcie atmosferę jaka panuje w telewizyjnym programie The Wall.
To nie jest kolejny zwykły quiz! To istna, pełna emocji rozrywka dla całej rodziny!

Wygraj marzenia i przechodź kolejne światy mierząc się z kulą! W świetnie odtworzonym klimacie znanego teleturnieju The Wall poczujecie się jakbyście właśnie oglądali kolejny odcinek programu! Ten quiz czerpie z niego pełnymi garściami!

Ta gra zawiera tryb multiplayer, a więc może w nią grać więcej niż 2 osoby, przez Internet, w trybie szybkiej gry. Tryb online naszej gry zapewni wam kolejne godziny dobrej zabawy. Jeżeli szukacie gry na dwie osoby to powinna to być właśnie Ściana – Spełnij Marzenia. Jeżeli gra przez internet to wasz konik to sprawdźcie właśnie tą grę, nie grajcie w koło fortuny, ani w takie gry jak Familiada czy Milionerzy, albo Najsłabsze ogniwo. Ta gra jest dużo lepsza i emocje są dużo wyższe, a poziom pytań porównywalny jest do programu Jeden z dziesięciu.

Ściana jest bezlitosna, ale czasem też łaskawie spełnia marzenia! Cóż za teleturniej! Cóż za quiz!

Super rozrywka dla całej rodziny! Graj z przyjaciółmi, obstawiaj strefy i zastanów się nad kontraktem – to nowość w naszej aplikacji. Ten mrożący krew w żyłach uczestników teleturnieju element programu pojawił się także u nas – to będzie prawdziwe wyzwanie nie skusić się na gwarantowaną wygrana.

Nasz quiz zawiera najwięcej zagadek spośród gier typu trivia. Jest to też najlepsza rozrywka i najlepiej wykonana gra oparta o teleturniej – wszystkie szczegóły zostały zachowane, dobra grafika, muzyka, oraz cały klimat programu, z takimi elementami jak ściana, kula, emocje, ciekawe pytania i wysokie wygrane.
Poczujcie prawdziwe emocje, jakie panują w teleturnieju który emituje polska telewizja!

更多...

相关游戏

游戏下载

苹果商店游戏官网