基本信息

更新日期:
包名:
com.webaslan
版本:
4.22.64
大小:
22M
类型:
体育
平台:
安卓
评分:
19163
发布日期:
2022-08-15
价格:
免费
开发者:

应用更新

Sezon başladı! Sen de bizimle ol! Bu sürümde;

Sizi bulunduğunuz ortamda özel kılacak bildirim sesleri eklendi. :)
Hız ve performans geliştirmeleri yapıldı.
Bize her konuda destek@webaslan.com adresinden yazmaktan çekinmeyin, sevgiler!

应用截图

【图】Webaslan – Galatasaray haberleri & Canlı Skor(截图 0)【图】Webaslan – Galatasaray haberleri & Canlı Skor(截图 1)【图】Webaslan – Galatasaray haberleri & Canlı Skor(截图 2)

应用简介

Webaslan Galatasaray Haber & Canlı Skor uygulaması ile Galatasaray hakkında her şeye kolayca ulaşabileceksiniz…

Avrupa Fatihi Galatasarayımız hakkında son dakika haberleri, tüm spor branşlarındaki aslanlardan haberler, armaya gönül vermiş taraftarların gündem yorumlarını sen de Webaslan Galatasaray haberleri & Canlı Skor uygulamasından takip et!

● Takımım: Galatasarayımıza ait her şeyi bu bölümde bulabilirsiniz. Son haberler, videolar, kadromuzdaki son değişiklikler ve sıradaki maçlarımız;

● Haberler: En hızlı ve en güvenilir spor haberleri, özel incelemeler, röportajlar. Üstelik sadece futbol değil basketbol ve branşlardan haberler,

● Galeriler: Maçlardan ve idmanlardan en özel kareler;

● Videolar: Galatasaray’ın hem güncel, hem nostalji videoları;

● Puan Durumu, Fikstür, Canlı Skor: Galatasaray’ın ligdeki durumu, önceki maçı, sonraki maçı, rakiplerin durumu bu bölümde.

● Canlı Maç Odası: Taraftarın vazgeçilmezi! Galatasaray futbol takımının tüm resmi maçlarının an be an canlı metin anlatımı, kadrolar, olaylar. Gol olduğu an telefonunda!

● Canlı Skorlar: Tüm liglere ait maçları dakika dakika takip edebilir, en hızlı bir şekilde gol olduğu an skorlara hakim olabilirsiniz.

● Üyelik: Facebook ile üyelik girişi yapabileceğiniz gibi uygulama üzerinden klasik üyelik gerçekleştirebilirsiniz.

● iddaa: Ünlü yorumculardan o güne ait maçlara dair kazandıran tahminler, kuponlar;

● TV’de bugün: O güne ait tüm spor etkinliklerini tek bir ekranda görüp hangi kanalda yayınlanacağını takip edebilirsiniz.

● Diğer: Futbol, basketbola dair son puan durumları, fikstürlerin yanı sıra E-Spor haberler, günlük at yarışı tahminleri ve çok daha fazlası bu uygulamada…

更多...

相关应用

应用下载

免费下载应用市场应用官网